Hír
Kedves Sétáltatók/Látogatók!
Szeretnénk felhívni figyelmeteket, hogy az Állatmenhely területén valamint a sétálni kivitt kutyákat TILOS etetni, mert egyrészt Tilos közterületen bármilyen állat etetése, másrészről egy óvatlan mozdulat is okozhat balesetet, illetve az utóbbi időben több panasz is érkezett ezzel kapcsolatban, valamint gyakori hogy a nagy mozgásnak köszönhetően a frissen megetetett kutya hány a kennelbe visszaérve. Aki szeretne hozni valamilyen finomságot kedvencének azt természetesen ahogy eddig is megteheti, ezt a gondozók fogják odaadni aznap vagy másnap a kutyáknak.

További bejegyzések

Zárva leszünk 2026.06.06. és 06.07

Zárva leszünk 2026.06.06. és 06.07

Kedves Látogatók! Menhelyünk 2026.06.06-án (szombat) 2026.06.07-én (vasárnap) technikai okok miatt ZÁRVA lesz. Minden további napon a megszokottak szerint 8:30-tól 15:30-ig vagyunk nyitva. Megértésüket köszönjük.

bővebben
Zárva leszünk 2026.05.24 – 25

Zárva leszünk 2026.05.24 – 25

Kedves Látogatók! Menhelyünk 2026.05.24.-én (vasárnap) és 2026.05.25.-én (hétfőn) ZÁRVA lesz. A gyepmesteri ügyeletet ezen idő alatt is elérhetik a 06304001368-as vagy a 06306619178-as telefonszámok valamelyikén. Minden további napon a megszokottak szerint 8:30-tól...

bővebben
Adománygyűjtés a nagykanizsai állatmenhely lakói számára

Adománygyűjtés a nagykanizsai állatmenhely lakói számára

Idén is felkérést kaptunk, hogy csatlakozzunk a SPAR Magyarország és az Országos Állatvédőrség Alapítvány „Mancs a bajban!” adománygyűjtő akciójához 2026. május 16–17. között.Sajnos folyamatosan növekszik segítségre szoruló és gondozásunkban lévő állatok száma. Ezért...

bővebben